Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Батько учня нашої школи став кавалером ордена Богдана Хмельницького

Студент кафедри менеджменту та державної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Лугеря нагороджений орденом Богдана Хмельницького lll ступеня.

Про це йдеться в Указі Президента України N577 / 2023 року «Про відзначення державними нагородами України».

Лейтенанта Збройних сил України Сергія Олександровича Лугерю Президент України нагородив за особисту мужність, виявлену у захисті Державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання свого військового обов’язку.

У рідному університеті офіцера Збройних сил, студента і випускника університету з високою нагородою привітали ректор Олександр Черевко, перший проректор Василь Мойсієнко, завідувач кафедри Сергій Назаренко.

— Сергій Олександрович є прикладом для молоді, він самовіддано боронить Україну, займає активну життєву позицію та долучається до наших національно-патріотичних заходів. Саме завдяки таки, як він, наша держава вистояла, а українці не втрачають віру у перемогу! Хай береже Господь! — зазначив ректор.  
Джерело: cdu.edu.ua

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!