Антоній Середа, учень 9-А класу, розробив власну настільну гру по мотивах легендарної гри Манчкін, яка займає перше місце у світі за популярністю. Свою власну версію 15-річний автор запропонував учасникам клубу настільних ігор, який щосуботи проходить у Гончаренко центрі в Черкасах.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб