Учениця 5-А класу Чорноус Вікторія зайняла 1 та 4 місця в Чемпіонаті України та всеукраїнських змаганння в м. Тернопіль у категорії Slow Solo Beginners – Children till 12 та Disco Dance Duo 2 League. А також Вікторія виборола 3 місцем у кубку міського голови із сучасної хореографії м. Черкаси у категорії Змішана вікова категорія Формейшн. Ми тебе вітаємо з перемогами і бажаємо так тримати. Завжди з тим же напором і силами йди до своєї мети. Залишай за плечима всі перешкоди і суперників!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб