14 березня – Всесвітній День народження числа пі. Учні нашої школи також долучились до святкування та взяли участь у сьогоднішній пізнавальній виставі.
Учнем 9-А Канцерем Максимом й ученицями 10-А Милокост Веронікою та Панасюк Катериною було продемонстровано школярам старшої школи, як визначити число пі. Вони довели, що розміри довжини кола та діаметру неважливі, адже в результаті завжди вийде 3,14. Саме 3,14 прийнято вважати значенням числа пі. З цього і пішла традиція святкувати День народження числа пі саме 14 березня. Наші учні приєдналися до Всесвітнього флешмобу та створили число пі.
Окремо хочемо подякувати Петровій Ірині, колишній учениці нашого НВК, а нині кондитеру кофейні «Caffeine», яка додала трішки солодкості сьогоднішньому святу. У нас відбулося справжнє День народження зі справжній смачним тортом.
Тиждень математики триває і ми продовжуємо знайомитися з новими та цікавими відомостями про царицю усіх наук – математику.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/335622138_1250861829182261_6198732632583911908_n-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/335660794_1254433778494657_7247723600420675952_n-1024x576.jpg)
Учні 5-А та 5-Г класу виготовляли Пі-браслети
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-ec7d5b18c823f350f2ce71203258fd2f-V-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-3d20809a8799c579289877d3ca8ca8c3-V-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-bc16a8ab80eacfa20cc9e5e5d0008972-V-768x1024.jpg)