Сьогодні на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Artka.ck.ua ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшов день відкритих дверей. Учні Черкаського НВК № 34 Черкаський НВК №34 разом із вчителем образотворчого мистецтва Іриною Олександрівною Ирина Мусиенко ознайомились зі спеціальностями кафедри, зустрілися з викладачами, відвідали патріотичну виставку “Мистецька зброя” та творчі майстерні, поспілкувалися зі студентами під час виконання ними аудиторних робіт з “Рисунку”, “Живопису” та “Тривимірної графіки”.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/330791406_220802903757023_4612446751238515188_n.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/331337185_911420393433787_3506276403439139022_n-1024x576.jpg)