Вітаємо переможців у Всеукраїнському конкурсі “Шістдесятники”: літературний спротив” учнів 10 – А класу НВК 34 : Милокост Вероніку ( Диплом І ступеня), Панасюк Катерину ( Диплом І ступеня), Кучеренко Анастасію( Диплом ІІ ступеня), Тищенко Дар’ю( Диплом ІІ ступеня), Яценка Владислава ( Диплом ІІІ ступеня).
Конкурс присвячено непересічним особистостям, митцям, які попри свою творчу професію, брали на себе надзвичайно велику відповідальність. У часи тоталітаризму, замовчувань, переслідувань і покарань за ,, інакомислення ”вони боролися за українську мову, культуру та свободу.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-729x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-721x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-716x1024.jpg)