Учні НВК 34 є активними учасниками цікавих та творчих конкурсів, олімпіад, змагань. Не залишився без уваги і цей захід . Варламова Юлія, учениця 1-А класу, взяла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії “ЯwriteR” за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України і отримала звання Лауреата l ступеня за створення поетичних творів. Перемога в ньому подарувала оберемок яскравих і теплих емоцій! А професійна рецензія митця Сергія Курчева стала потужною мотивацією для подальших творчих кроків!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/316406493_108113905460516_2717708277797025133_n.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/316410770_108113945460512_8376261994580519538_n.jpg)