12 жовтня в ЗОШ №6 Черкаська крастова організація українського козацтва разом з Департаментом Освіти при підтримці депутата міськради Олександра Згіблова проводили “Козацький квест”. Від нашої школи приймали участь команда у складі учнів 9-А і 9-Б класу Сороковінова Миколи, Гущенко Софії та Абрамчука Андрія. Команду підготувала вчитель Верба К.І. Всіх учасників було нагороджено подарунками.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб