Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

5 червня 2023 року – День навколишнього середовища. Відпочивай екологічно (ЕКО-почин)

5 червня 2023 року – День навколишнього середовища. Відпочивай екологічно (ЕКО-почин)

Під такою назвою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» провів день екології та активного відпочинку для учасників літнього шкільного табору на території НВК №34 (директор Валентина Козій ). Захід проводився в межах діяльності літнього табору з метою підвищення у школярів культури співіснування з довкіллям у формі локацій.

У ході такого екологічного почину учні школи взяли участь у локаціях «Екологічна стрільба», «Намалюй свій відпочинок», «Вивчи – повтори – затанцюй!», «Природа в піснях», виготовлення еко листівки, «Не літаю, а стрибаю!», «Чим я можу допомогти природі?», еко-релакс, сортувальна та туристична галявина. До проведення локацій були залучені психолог та консультанти КУ «ЦПРПП», учителі освітнього закладу НВК №34, педагоги закладу позашкільної освіти “Багатопрофільний молодіжний центр» (директор ІльченкоСвітлана Ільченко), активістки ГО «ЮНІКС» (СШ №28 ім.Т.Г.Шевченка, директор Тетяна Скорик).

Учасники заходу навчилися релаксувати і насолоджуватися спілкуванням з природою, опановували нові види активного відпочинку, створювати еколистівки та розвивати інші творчі здібності. Також кожен з них міг визначитися, чим він або вона можуть допомогти природі і яким чином зменшувати кількість сміття.

Команди школярів виявили зацікавленість, активність, командний дух. А вивчена ними руханка поповнить скарбничку шкільних ранкових активностей.

Дякуємо всім учасникам заходу за співпрацю, допомогу та бажання робити дитинство дітей України яскравіше! #освітаЧеркас#НВК34#ЦПРППЧеркаси

Більше фото тут