Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

5 червня 2023 року – День навколишнього середовища. Відпочивай екологічно (ЕКО-почин)

5 червня 2023 року – День навколишнього середовища. Відпочивай екологічно (ЕКО-почин)

Під такою назвою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» провів день екології та активного відпочинку для учасників літнього шкільного табору на території НВК №34 (директор Валентина Козій ). Захід проводився в межах діяльності літнього табору з метою підвищення у школярів культури співіснування з довкіллям у формі локацій.

У ході такого екологічного почину учні школи взяли участь у локаціях «Екологічна стрільба», «Намалюй свій відпочинок», «Вивчи – повтори – затанцюй!», «Природа в піснях», виготовлення еко листівки, «Не літаю, а стрибаю!», «Чим я можу допомогти природі?», еко-релакс, сортувальна та туристична галявина. До проведення локацій були залучені психолог та консультанти КУ «ЦПРПП», учителі освітнього закладу НВК №34, педагоги закладу позашкільної освіти “Багатопрофільний молодіжний центр» (директор ІльченкоСвітлана Ільченко), активістки ГО «ЮНІКС» (СШ №28 ім.Т.Г.Шевченка, директор Тетяна Скорик).

Учасники заходу навчилися релаксувати і насолоджуватися спілкуванням з природою, опановували нові види активного відпочинку, створювати еколистівки та розвивати інші творчі здібності. Також кожен з них міг визначитися, чим він або вона можуть допомогти природі і яким чином зменшувати кількість сміття.

Команди школярів виявили зацікавленість, активність, командний дух. А вивчена ними руханка поповнить скарбничку шкільних ранкових активностей.

Дякуємо всім учасникам заходу за співпрацю, допомогу та бажання робити дитинство дітей України яскравіше! #освітаЧеркас#НВК34#ЦПРППЧеркаси

Більше фото тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!