Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

30 квітня 2021 року в НВК № 34 відбулася виставка пасхальних композицій «Христос Воскрес, воскресне Україна»

30 квітня 2021 року в НВК № 34 відбулася виставка пасхальних композицій «Христос Воскрес, воскресне Україна», організована зусиллями вчителів, дітей та батьків учнів 1-4 класів.
Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень або Пасха. Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою. Важко собі уявити Пасху без писанок, які і око радують і нечисту силу відганяють. А розписане по-мистецьки яйце створює особливий, святковий настрій.
Діти поринули в атмосферу традиційного старовинного мистецтва пращурів, у час, коли писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення, дізналися про зміст закодованих символів писанки, вчилися її розмальовувати, використовуючи традиційні рисунки та орнаменти.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!