Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

22 квітня – Всесвітній День Землі

Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища та збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та соціальними проблемами.

Для учнів 4-А класу цікавий виховний захід провела студентка ЧНУ Ліза Горьова . Учні на уроці мандрували планетою Земля, писали побажання “Тобі, моя Земле…”, презентували міні-проект “Моя обіцянка Землі”, створювали квітку “Бережи природу!” та грали в різні ігри.

Цікаві конкурси мотивували учнів, сприяли поглибленню екологічних знань, спонукали дітей до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи.

А у підсумку заходу посмакували смачним короваєм. Більше фото https://www.facebook.com/photo/?fbid=953530942758350&set=pcb.896204818151979

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!