Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

19 березня – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ ВАСИЛІВНИ КОСТЕНКО – ГЕНІАЛЬНОЇ УКРАЇНКИ, СИМВОЛА НАЦІЇ.

Ліна Василівна Костенко – легендарна постать в українській літературі: геніальна українська письменниця, поетеса, публіцист, філософ, митець – мислитель, громадський діяч, кришталево чистий і чесний символ свого народу.

Є люди, які ще за життя стають легендами. Такою є Ліна Василівна Костенко.

На нинішньому поетичному Олімпі України поезія Ліни Костенко – це шедевр, геніальність і неповторність, феномен української культури. Це голос народу. Маючи воістину Божий дар слова, вона є ще й лицарем честі, взірцем громадянської мужності. Таким поетом може пишатися будь-який народ світу. Ліна Василівна належить до обраного кола кращих поетів сучасності. В часи безвір’я вона повертала людям віру у слово, а також такі поняття, як: гідність, національна честь і самоповага. Поетів такого масштабу, такого дарування народжується всього – один-два на століття.

Ліна Костенко входить до переліку найвідоміших жінок сучасної України. Її творчість – невід’ємна частина історії України, національної культури.

Поезія Ліни Костенко увібрала в себе дві найбільші людські доблесті –мужність і розум. Водночас – це поезія ніжної та прекрасної жінки, що володіє могутньою силою почуттів, їх витонченістю та аристократизмом.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!