Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

18 листопада – Європейський день захисту від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Українська громадянська спільнота щороку приєднується до відзначення 18 листопада Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Сексуальне насильство є болючою темою й у мирний час, проте під час війни проблема загострюється. Надмірний час, які діти проводять он-лайн, також сприяє тому, що сексуальне насильство над дітьми поширюється в інтернет-просторі. Тому дуже важливо знімати табу з цієї проблеми та вчити дітей захищатися. Учні 9-х класів сьогодні разом з психологом школи дізнавалися, які небезпеки містить інтернет-мережа та які є способи їм протистояти.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!