Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

1 вересня в НВК №34

1 вересня – особливе свято і для учнів, і для вчителів , і для батьків. День знань знаменує початок нових досягнень, нових успіхів, нових звершень на шкільній ниві..  День Знань – це завжди хвилююча подія, а наразі ще й війна змінила його формат. Але Свято відбулося! 96 першокласників у 2022-2023 навчальному році сіли за парти в НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю№34». Учні 1-х та 11-х класів разом пішли на пошуки шкільного дзвоника, виконуючи цікаві завдання на станціях квесту. Однією командою молодші школярі та майбутні випускники виконали веселу руханку, повторили режим дня, ознайомилися із укриттям закладу, відгадували загадки, виконували українські народні пісні і знайшли шкільний дзвоник. Приємною несподіванкою для учнів закладу освіти стало спілкування із представниками відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаській області та вибухотехніками ДСНС. Вони провели Урок безпеки, на якому повторили з учнями правила дорожнього руху, ознайомили з вибухонебезпечнити предметами. Молодші школярі мали змогу брати участь в іграх, приміряти форму та сфотографуватися. Приємні враження залишилися від свята. МИРУ! ПЕРЕМОГИ!
 

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!