Черкаси зустріли повномасштабне вторгнення із зачиненими укриттями та неробочими сповіщувачами сигналів тривоги. Про це 24 лютого писали у соцмережах жителі обласного центру, які не змогли потрапити в укриття. На сайті міської ради тоді вказали 92 сховища. За декілька днів мапу їхнього розташування прибрали з метою безпеки, пояснив тоді заступник міського голови Черкас Павло Валенчук. Як за рік війни люди навчились піклуватися про свою безпеку. Детальніше про нашу школу у випуску:
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб