Учні 5А, 5Б отримали можливість віртуально побувати в Музеї Голодомору, поспілкуватися з гідом та дізнатися історію свого народу. Протягом екскурсії учасники побачили експозицію Музею та унікальні експонати, дізналися їхні історії, почули спогади про Голодомор та ознайомляться з подіями 1932–1933 років. Основна увага зосереджена на розповіді про людяність, яка допомагала українцям вижити в ті жорстокі часи.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221121_115530-2-1024x600.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221121_115308-1-1024x584.jpg)