І знову учні поринули у неймовірні цікаві дослідження. Сьогодні мали змогу дослідити склад желейних цукерок, якість меду. Спостерігали за виверженням вулкану, появою змії. Учні таємними речовинами написали свої бажання, а потім проявили їх. І на завершення влаштували мильні розваги.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб