Шкільна дружба – це те, що проноситься крізь роки і десятиліття, і чим пишаються вже дорослі люди, які з гордістю розповідають, що мають друзів ще зі школи. А починається дружба з уміння спілкуватися, бути чуйним, добрим, товариським. Всі ці якості є у наших найменших школяриків, які разом із фахівцями психологічної служби сьогодні ще раз впевнилися в тому, що мати друзів і самому бути чиїмось другом – це чудово!!!)))
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/334708070_870691187564807_6539110099208990591_n-766x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/334948538_583727340137311_409449889274393612_n-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/334742844_1372308550285972_3063016844815181292_n-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/335412092_5795948913787301_2131355813827553399_n-1024x768.jpg)