Учні ВПО НВК 34 взяли участь у спільному заході обласної дитячої бібліотеки та проекту “Відкриті обійми Хібукі”. Кожна дитина отримала іграшку “Хібукі” собака-обіймака. Це подарунок, який не тільки буде радувати, а й допомагатиме дитині у важких ситуаціях, у яких вона перебуватиме. Хібукі-терапія допомагає дітям справлятися зі своїми тривогами, страхами та стресом. Проєкт “Відкриті обійми Хібукі” реалізовано за фінансової допомоги United Help Ukraine.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/2-1024x459.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/4-1024x459.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/3-1024x459.jpg)