Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Цікавим та різноманітним видався сьогоднішній день: з учнями всіх 2-х класів розмальовували розмальовки, відгадували загадки та переглядали мультик Фіксики “Інтернет”.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230209_120348-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230209_091141-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230209_100307-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230209_094440-768x1024.jpg)
Учні 4-А класу добре справилися із завданнями вікторини: “Безпечний інтернет”. Діти виконали багато цікавих завдань і отримали море позитивних емоцій.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-f07dd117d49e60d80747fd1ffac16680-V-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-7fb3bac8b20a18e82e0cd8fee6c48869-V-1024x768.jpg)