Учень 5-А класу Гусаченко Микита отримав луареата І ступеня у шкільному конкурсі виконавської майстерності “FOLK AND WIND” у номінації: Твір сучасного автора (XX-XXI) під керівницвом викладача класу ксилофонта Голінець С.М та концертмейстер Кошелева Д.Ю. Вітаємо з перемогою в конкурсі, ти цього заслуговуєш! В черговий раз доказ, що терпіння і труд, все перетруть, а в цьому випадку і досягнуть прекрасного результату! Бажаємо надалі тільки так і тримати!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб