На всеукраїнському конкурсі “Українська весна” НВК №34 в номінації “Кіномистецтво” виграли гран-прі. Роботу “Незламна освіта” жюрі конкурсу оцінили найвище. У відеоролику зокрема розповідалося про переселений до Черкас “Слов’янський енергобудівний фаховий коледж”. Днями представники цього закладу Євгенія Лагодіч та Тетяна Іщенко завітали до нашої школи. Зокрема, зустрілися із учнями 9-Б класу та презентували свій заклад. Так, дев’ятикласники дізналися про умови вступу до коледжу, яких там готують фахівців, перспективи працевлаштування та подальшого навчання за фахом.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-26_15-44-01-500-1024x512.jpg)