Вже втретє учні 9-В класу взяли участь у міських іграх “Дебати-23”. В цей раз за форматом “Три сторони” змагалися: Доброгорська Ельвіра, Калабіна Анастасія та Шкарбан Тимофій. Команда НВК була нагороджена дипломом, а Доброгорська Ельвіра отримала звання “Кращий спікер”. Вітаємо. Бажаємо подальших успіхів та перемог.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб