Є події, які згуртовують нації, зміцнюють дух народів, надихають на боротьбу! Для українців 16 лютого такою датою став і День Єднання.
За ініціативи лідерів учнівського самоврядування та педагога-організатора Наталії Боровик в НВК цей день був оголошений Днем синьо-жовтих кольорів. Учні та вчителі прийшли до школи одягнгеними в одяг синього або жовтого кольору. Всі класи долучилися до флешмобу “В єдності наша сила!”
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330166675_878018263305699_2841882927629781287_n.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331563730_482325393932123_7593714273779172974_n.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330975589_1134401457328294_2529927956834988326_n-1024x507.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330471628_3384397721803302_6373118532320672945_n-1024x472.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330986919_750510162954702_2211916842023966219_n-1024x646.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330934282_5888311781289963_5277667940600205604_n-1024x774.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331134915_960720288628507_1036036635489012499_n-1024x529.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331197023_973199307419750_1558378544324237140_n-1024x682.jpg)