З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі у рамках Тижня безпечного Інтернету учням 8-Б класу НВК #34 під час уроку української мови було запропоновано перегляд відеоматеріалу та написання диктанту на тему “Інформаційний простір: друг чи ворог?”
Підсумували, що ера інформаційних технологій настала, людство не зможе відмовитися від її благ через динамічний рост і прагнення до тривалого, комфортного і безпечного життя.
Тому необхідно усвідомити, що розвиток або регрес людської цивілізації за допомогою інформаційних технологій залежить від кількості позитивних чи негативних форм впливу цих технологій на життєдіяльність суспільства.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/329756517_1213183869571274_131948848124982195_n-1024x1024.jpg)