Після насичених січневих свят, різдвяних канікул школярі і школярочки нашої школи 09 січня 2023р. радо зібралися у своїх затишних класних кімнатах на офлайн навчання. Відпочивші і сповнені бажання здобувати нові знання, активно розпочали роботу. Адміністрація школи щиро вітає учителів і учнів з початком ІІ семестру, бажає міцного здоров’я, та ативної і плідної співпраці.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб