Рік розпочався гарною новиною!!! У нас знову переможці!!! Підбито підсумки конкурсу .https://www.facebook.com/hrec.ukraine/ Номінація “Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів середньої освіти “, підномінація “Кращі роботи учнів 5 -8 класів ” Диплом 2 ступеня, винагорода 3 тисячі гривень на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності нагороджується Чеберяк Вікторія , учениця 8 класу , Чеберяк Валерія , учениця 9 класу . Творча робота інсталяція ” Маленька надія ” , вчитель Мухова Наталія Вікторівна. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/323222526_723232832532865_8201131134253155302_n-1024x576.jpg)