Сьогодні у нас пройшов майстер-клас з розпису пряників. Всі діти, полюбляють солодке, тому з радістю спробували прикрасити пряники власноруч. Вони отримали духмяні пряники-заготовки, кольорову глазур і роздатковий матеріал, щоб створити маленьке диво. Кожна дитина розкрила свої творчі здібності та виявила фантазію. А головне, що кожен пряник – це особистий витвір, виготовлений дитиною з любов’ю! Висловлюємо щиру подяку педагогу – організатору Наталії Боровик за такий чудовий майстер- клас .
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/319282048_870281860976683_5319643400922142271_n-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/320334293_1128856551120209_3032228257428895659_n-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/320932748_1235904023629938_8833126946749619478_n-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/321253338_522607749928023_5425515029939053362_n-768x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/321466257_1324831701634449_8099814994436760769_n-768x1024.jpg)