Учні 3- А класу долучилися до Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху і взяли участь у грі- подорожі “Дорожній рух”. Дітки відгадували загадки, пригадали дорожні знаки та правила дорожнього руху , малювали малюнки, створювали книжечку ” Безпечна дорога від школи додому”
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб