Шановні батьки! Наразі виникає багато питань щодо форми навчання в 2020-2021 навчальному році. Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, офіційно вирішено, що розпочнемо навчальний рік за партами, дотримуючись можливих профілактичних заходів. МОЗ України анонсував “Правила роботи шкіл:2020- 2021”. Школи готуються до цього. Все у подальшому залежатиме, чи будуть хворіти діти і вчителі. Сподіваємося, що все складеться на користь дітей. Ми для цього докладемо максимум зусиль.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб