🔔🇺🇦 СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У #НВК34
Сьогодні день Останнього дзвоника відзначають всі: першокласники, які опанували свою першу книгу – Буквар; випускники початкової школи, які вже скоро стануть учнями середньої ланки. Та найбільше хвилюючим є це свято для наших випускників 11-го класу.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб