🇺🇦Наші команди-учасниці проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» #НВК34 не гають часу і вже активно тренуються. Цього разу з настановами від амбасадора проекту – нашого чемпіона Богдана Кулинича.
Усього за кілька днів кількість команд від Черкащини, що долучилася до цього масштабного спортивного руху, вже перетнула позначку в тисячу. У турнірному переліку, крім футзалу, ще баскетбол, волейбол, черлідинг і спортивне орієнтування.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб