Напередодні новорічних свят усі діти чекають на диво та, звичайно, подарунки)) І сьогодні дітки під опікою та дітки з особливими потребами отримали подарунки і привітання від директора НВК Валентини Козій. “Міцного здоров’я, успіхів у навчанні і, звичайно, Перемоги!!!” – привітала наших учнів директор. Сподіваємося, що усі найкращі побажання і найзаповітніші мрії наших дітей здійсняться в Новому Році!!!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/319644285_699656164854185_699596634520133184_n-766x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/320225274_1259056634643280_9021992405135269085_n-766x1024.jpg)