Своєрідний рекорд з патріотичного аквагриму встановили сьогодні учні НВК. За три години в рамках арт-акції “Патріотичний аквагрим” дівчатами старшокласницями було розмальовано 564 учнів та вчителів НВК. Тризуби, синьо-жовті прапорці та сердечка, метелики та квіти на обличчях дітей та дорослих об’єднали усю шкільну родину з вірою в Перемогу. Дякуємо всім хто долучився до цієї ініціативи.
Українці нація незламних! В єдності наша сила!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331000447_737473907928700_4645240992950630392_n-498x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331017197_783726393169573_5508420796402584747_n-498x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/330985334_2136008919926967_5540116970998843137_n-498x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/331059455_752128489844840_8988706127391892697_n-498x1024.jpg)