Цей день запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
Цього дня класний керівник 9-Б класу Леся Артюшенко провела для своїх учнів цікаву та повчальну вікторину “До серця йде лиш те, що йде від серця”.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/tolerantnist1-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315640778_1197873434134386_1758369227783282270_n-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315436876_1197873460801050_6831962345308930794_n-631x1024.jpg)