Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

З 26.11.2018 по 30.11.2018 року в НВК №34 проводився тиждень іноземної мови.

26 листопада  учні 5х-11х класів мали можливість прийняти участь у  виставці  тематичних газет, плакатів, проектів з англійської  мови. Були представлені кращі роботи, виконані протягом  навчального року. Учнівські роботи були розміщені у рекреації ІV поверху старшої школи.

                                 

27.11. і 28.11.2018 р. вчителі англійської мови Кіляновська Олександра Георгіївна  та  Янченко Анна Олегівна   провели розважально-пізнавальний західи  у  3-А і 3-В класах  на тему “Thanksgiving Day”. Учні 3-х класів  з великим задоволенням взяли участь у виготовленні поробок  дo свята “Thanksgiving Day”. Метою даного заходу було ознайомити дітей з історією виникнення та звичаями святкування Дня Подяки, розширити лінгвістичний кругозір учнів, виховувати толерантність та здатність бути вдячним за все, що ми маємо. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та за допомогою ігор вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.

 

26.11.18  вчителі англійської мови  Голенкова Марина Олексіївна і Янченко Анна Олегівна   провели урок-гру “Funny English” для учнів 1-Б і 1-В  класів. Під час уроку-гри учні мали активізувати і закріпити вивчену лексику на теми: „Кольори”, „Цифри”, „Шкільні предмети”, „Команди”, „Тварини”. Учні 1-х класів тренувалися розвивати свою  пам’ять, логічне мислення, артистичні здібності, також   мали можливість продемонструвати  свою ерудицію  і вміння працювати в команді. Метою заходу було узагальнити  уміння та навички учнів з вивченого матеріалу і формувати  позитивне ставлення до вивчення іноземної мови.

  

27.11. вчителі  німецької мови Громова Тетяна Віталіївна, Шапошнікова Дар’я Сергіївна разом із учнями 7-А та 7-Б підготували  урок-презентацію під назвою “Meine Schule” (“Шкільне життя”). Головною метою проведення такого  уроку було розширити і поглибити знання учнів про шкільне життя німецькою мовою, узагальнити лексичний матеріал з теми «Meine Schule», розвивати комунікативні здібності учнів, пізнавальний інтерес, активізувати діяльність учнів за допомогою інтерактивних завдань, розвивати творчі здібності учнів, вміння працювати у групах, підвищення мотивації серед учнів до вивчення німецької мови в середній школі, розвиток в учнів навичок усного мовлення інтересу до творчості, розвиток логічного мислення та пам’яті. 

28.11.  вчитель   Корнієнко Вікторія Юріївна  та учні 8-Б класу підготували  розважально – пізнавальний захід  на тему  “At  Home”  для учнів  4-А класу.  Учні 8-Б розважали менших  загадками, піснями, веселими жартами. Під час уроку-гри всі учні показали свою ерудицію,

знання англійської мови та згуртованість і вміння працювати в команді. Молодші школярі презентували свої творчі роботи  по темі ” Мій Дім”.

Протягом тижня всі вчителі на уроках-факультативах 5-11 класів провели пізнавальний захід “Кіномозаїка”; “Світ кіно та літератури”. Учні ознайомилися з шедеврами дитячої літератури Англії і мали можливість подивитися екранізовану версію даних творів мовою оригіналу.

Проведення тижня з іноземної мови стало джерелом позитивних емоцій. Мета була досягнута, учні отримали естетичне задоволення, продемонстрували свої знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Переможці  конкурсів, вікторин  були нагороджені грамотами,  учасникам були  вручені сертифікати.

Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний та цікавий!

Підготувала Голова МО вчителів іноземної мови                                                                           М.О. Голенкова

 

 

2018

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!