Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Учнівська міжпарламентська асамблея готує перформанс!

Благодійний перформанс «На тон ближче до Перемоги» – це поєднання аудіо і візуального мистецтва та віри в нашу перемогу. Захід буде реалізовано завдяки грантовим коштам, виділеним у цьому році в рамках міської програми в галузі культури м. Черкаси.

Тож, 15 липня у сквері «Юність» жителі міста зможуть познайомитися з творчістю молодих митців та мисткинь, натхненною боротьбою наших військових за незалежність України, а також послухати поезію та пісні від черкаських творчих колективів.

Наприкінці події буде відбуватися благодійний аукціон, де охочі зможуть купити картину, яка їм сподобалась. 100% коштів будуть перераховані на допомогу нашим Збройним Силам.

Активна учнівська молодь запрошує усіх відвідати подію!

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!