16 травня команда Академії ФК «ЛНЗ» U17, сформована з учнів 10 та 11 класів Черкаського НВК №34, здобула впевнену перемогу над київським «Динамо» у 21-му турі Про Ліги НМЛ із рахунком 4:2. Голами відзначилися Данило Ященко (дубль), Мирослав Доник та Василь Шершун.
Цей успіх дозволив черкащанам продовжити боротьбу за золото: наразі команда ділить 1–2 місця з донецьким «Шахтарем», маючи в активі по 50 очок. Нагадаємо, що в попередніх турах хлопці також зіграли зі львівським «Рухом» та донецьким «Шахтарем» з однаковим рахунком 5:3.







