Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь в інтернет-олімпіаді з англійської мови “На урок”

Впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їх здібностей-  це основна мета Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад. Створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, що проживають і навчаються у будь-якій місцевості та населених пунктах за допомогою використання передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.
Учні 5-11 кл. НВК#34 прийняли активну участь у осінній та зимовій інтернет-олімпіаді “На Урок” з англійської мови. Такі учні,  як Абу Аль-Наадж Нура, учениця 10-У,  Ткаченко Дарина і Ченбай Максим,  учні 7-Б, Яковченко Злата,  учениця 6-Б стали призерами олімпіади і отримали дипломи.  Вчитель англійської мови, Голенкова М. О.  отримала подяку за активну участь в організації олімпіади та свідоцтво про підготовку переможців. Вітаємо наших учнів і вчителя з перемогою!

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!