Педагогічний колектив


Директор

Козій Валентина Володимирівна


Заступники директора

Андросова
Вікторія Олександрівна


Заступник директора
з навчально-виховного комплексу


Ляшенко
Ольга Михайлівна


Заступник директора
з навчально-виховної роботи


Мукан
Віра Павлівна


Заступник директора
з навчально-виховної роботи

Трохименко
Оксана Миколаївна


Заступник директора
з господарської роботи


Вчителі початкових класів

Безкоровайна
Валентина Михайлівна


Учитель початкових класів


Гахова
Аліна Олександрівна


Учитель початкових класів


Дейнега
Валентина Іванівна


Учитель початкових класів


Деревянко
Ольга Анатолівна


Учитель початкових класів


Іщенко
Наталя Петрівна


Учитель початкових класів


Кривошея
Вікторія Віталіївна


Учитель початкових класів


Лут
Оксана Миколаївна


Учитель початкових класів


Лисенко
Світлана Вікторівна


Учитель початкових класів


Мікульчіна
Оксана Василівна


Учитель початкових класів


Нестеренко
Любов Анатоліївна


Учитель початкових класів


Небесна
Ольга Валеріївна


Учитель початкових класів


Пугач
Валентина Дмитрівна


Учитель початкових класів


Чмут
Лариса Іванівна


Учитель початкових класів


Вчителі гуманітарних наук

Бойко
Світлана Володимирівна


Учитель української мови
та літератури


Дорош
Леся Миколаївна


Учитель української мови


Варламова
Наталія Анатоліївна


Учитель української мови
та літератури


Романчук
Леся Анатоліївна


Учитель української мови


Таран
Ростислав Валерійович


Учитель української мови


Ільченко
Ірина Борисівна


Учитель зарубіжної
літератури


Голенкова
Марина Олексіївна


Учитель англійської мови


Громова
Тетяна Віталіївна


Учитель англійської мови


Сологуб
Аліна Вікторівна


Учитель англійської мови


Корнієнко
Вікторія Юріївна


Учитель ??? мови


Заєць
Ірина Петрівна


Учитель англійської
та німецької мов


Кіляновська
Олександра Георгіївна


Учитель ??? мови


Томенко
Лариса Михайлівна


Учитель ??? мови


Янченко
Анна Олегівна


Учитель ??? мови


Верба
Катерина Іванівна


Учитель історії


Мухова
Наталія Вікторівна


Учитель історії


Мусієнко
Ірина Олександрівна


Учитель образотворчого
мистецтва

Станько
Галина Петрівна


Учитель музичного
мистецтва


Вчителі природничих наук

Дядюшенко
Світлана Петрівна


Учитель географії


Мандрик
Віталій Юрійович


Учитель географії


Шевченко
Анна Віталіївна


Учитель географії


Корнелюк
Надія Миколаївна


Учитель природознавства

Санжарівська
Ольга Олексіївна


Учитель біології

Артюшенко
Леся Іванівна


Учитель хімії


Вчителі точних наук

Басараб
Лєна Олександрівна


Учитель математики


Горпініч
Андрій Сергійович


Учитель математики


Кавун
Тетяна Анатоліївна


Учитель математики


Гуленко
Наталія Євгенівна


Учитель математики
та інформатики


Кара
Ірина Юріївна


Учитель інформатики, математики та фізики


Осіян
Олена Володимирівна


Учитель інформатики


Сіренко
Оксана Сергіївна


Учитель математики

Свояк
Марія Іванівна


Учитель фізики


Вчителі фізичної культури

Буркацький
Ігор Анатолійович


Учитель фізичної культури


Гончар
Владислав Вадимович


Учитель фізичної культури


Гуляш
Вадим Олегович


Учитель фізичної культури

Зеленський
Олександр Васильович


Учитель фізичної культури


Вчителі трудового навчання

Вітько
Петро Миколайович


Учитель технічної праці

Кириченко
Наталія Василівна


Учитель обслуговуючої праці


Психолог, педагог-організатор та соціальний педагог

Битько
Юлія Анатоліївна


Психолог

Боровик
Наталія Анатоліївна


Педагог-організатор

Куцовіл
Ольга Володимирівна


Соціальний педагог


Асистенти вчителя

Доля
Наталія Бориcівна


Асистент вчителя по роботі
з інклюзивними дітьми

Петрух
Надія Петрівна


Асистент вчителя по роботі
з інклюзивними дітьми