Педагогічний колектив


Директор

Козій Валентина Володимирівна


Заступники директора

Андросова
Вікторія Олександрівна


Заступник директора з НВК


Ляшенко
Ольга Михайлівна


Заступник директора з НВР


Мукан
Віра Павлівна


Заступник директора з НВР

Буркацький
Ігор Анатолійович


Заступник директора з НВК

Трохименко
Оксана Миколаївна


Заступник директора з ГР


Вчителі початкових класів

Безкоровайна
Валентина Михайлівна


Учитель початкових класів


Гахова
Аліна Олександрівна


Учитель початкових класів


Дейнега
Валентина Іванівна


Учитель початкових класів


Деревянко
Ольга Анатолівна


Учитель початкових класів


Іщенко
Наталя Петрівна


Учитель початкових класів


Кривошея
Вікторія Віталіївна


Учитель початкових класів


Лут
Оксана Миколаївна


Учитель початкових класів


Лисенко
Світлана Вікторівна


Учитель початкових класів


Мікульчіна
Оксана Василівна


Учитель початкових класів


Нестеренко
Любов Анатоліївна


Учитель початкових класів


Небесна
Ольга Валеріївна


Учитель початкових класів


Пугач
Валентина Дмитрівна


Учитель початкових класів


Чмут
Лариса Іванівна


Учитель початкових класів


Вчителі гуманітарних наук

Бойко
Світлана Володимирівна


Учитель української мови
та літератури


Дорош
Леся Миколаївна


Учитель української мови


Варламова
Наталія Анатоліївна


Учитель української мови
та літератури


Романчук
Леся Анатоліївна


Учитель української мови


Таран
Ростислав Валерійович


Учитель української мови


Ільченко
Ірина Борисівна


Учитель зарубіжної
літератури


Голенкова
Марина Олексіївна


Учитель англійської мови


Громова
Тетяна Віталіївна


Учитель англійської та німецької мов


Сологуб
Аліна Вікторівна


Учитель англійської мови


Корнієнко
Вікторія Юріївна


Учитель англійської мови


Заєць
Ірина Петрівна


Учитель англійської
та німецької мов


Юрчина
Катерина Сіргіївна


Учитель англійської мови


Томенко
Лариса Михайлівна


Учитель англійської мови


Янченко
Анна Олегівна


Учитель англійської мови


Мухова
Наталія Вікторівна


Учитель історії


Мусієнко
Ірина Олександрівна


Учитель образотворчого мистецтва

Станько
Галина Петрівна


Учитель музичного
мистецтва


Вчителі природничих наук

Дядюшенко
Світлана Петрівна


Учитель географії


Мандрик
Віталій Юрійович


Учитель географії


Шевченко
Анна Віталіївна


Учитель географії


Корнелюк
Надія Миколаївна


Учитель природознавства

Санжарівська
Ольга Олексіївна


Учитель біології

Артюшенко
Леся Іванівна


Учитель хімії


Вчителі точних наук

Басараб
Лєна Олександрівна


Учитель математики


Горпініч
Андрій Сергійович


Учитель математики


Кавун
Тетяна Анатоліївна


Учитель математики


Гуленко
Наталія Євгенівна


Учитель інформатики


Кара
Ірина Юріївна


Учитель інформатики


Осіян
Олена Володимирівна


Учитель інформатики


Сіренко
Оксана Сергіївна


Учитель математики

Свояк
Марія Іванівна


Учитель фізики

Лементовський
Сергій Олексійович


Учитель фізики та STEM


Вчителі фізичної культури

Гончар
Владислав Вадимович


Учитель фізичної культури


Бердак
Володимир Вікторович


Учитель фізичної культури


Гуляш
Вадим Олегович


Учитель фізичної культури

Кишкань
Костянтин Андрійович


Учитель фізичної культури


Вчителі трудового навчання

Вітько
Петро Миколайович


Учитель технічної праці

Кириченко
Наталія Василівна


Учитель обслуговуючої праці

Куцова
Леліта Анатоліївна


Учитель трудового навчання


Психолог, педагог-організатор та соціальний педагог

Битько
Юлія Анатоліївна


Психолог

Боровик
Наталія Анатоліївна


Педагог-організатор

Куцовіл
Ольга Володимирівна


Соціальний педагог


Асистенти вчителя

Доля
Наталія Бориcівна


Асистент вчителя по роботі
з інклюзивними дітьми

Петрух
Надія Петрівна


Асистент вчителя по роботі
з інклюзивними дітьми