Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Рік…Багато це чи мало?

У цей святковий день рівно рік тому Черкаський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34» очолила тендітна чарівна жінка – наш директор Козій Валентина Володимирівна.

Навчальний рік – це зовсім мало. А скільки зроблено добрих справ саме за цей рік!

Лише рік співпраці, але ми можемо стверджувати, що Валентина Володимирівна – керівник, якому притаманні принциповість та наполегливість у досягненні поставленої мети, почуття нового.

Повагу у колег, учнів та батьків викликають Ваш талант менеджера і організатора.

Наполеглива Ваша праця внесла вагомий вклад у розвиток закладу освіти, зробили школу такою комфортною та затишною, до якої кожного дня із радістю та задоволенням ідуть і учні, і педагоги.

Бажаємо якомога довше залишатись такою, якою ми Вас цінуємо і знаємо: сміливою і несподіваною директоркою, яка випереджає час, пам̓ ятає про все, різносторонньою особистістю, яка вміє і керувати школою, і фарбувати, і будувати, і ремонтувати, і висаджувати, і співчувати, і допомагати.

Шановна Валентино Володимирівно! Прийміть наші сердечні привітання з річницею роботи на посаді директора нашого закладу освіти. 

Бажаємо Вам успішного здійснення всіх планів та задумів, невпинного руху вперед. Нехай повага та шана будуть Вам подякою за плідну працю, чуйність та уміння творити добро.

З повагою колектив НВК №34

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!