Впевнені спортивні кроки зробили учні 2-Б класу Ганжа Роман, Дядя Владислав, Черниш Тимофій та учениця Остроушко Поліна. ![]()
![]()
![]()
![]()
Вони успішно пройшли атестацію з таеквон-до та отримали жовтий пояс!![]()
Щиро вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятись на досягнутому і впевнено крокувати до нових спортивних звершень!![]()
![]()







