Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Набір на стажування

Розпочинаємо набір учнів на стажування в органах місцевого самоврядування ✅

Досвід минулого року продемонстрував, що активній учнівській молоді така практика цікава, тому цієї осені школярі знову зможуть пройти стажування в 10 департаментах Черкаської міської ради.

Це чудова можливість побачити роботу структурних підрозділів із середини та отримати цінний досвід, який знадобиться для подальшого розвитку та успішного майбутнього.

Від сьогодні і до 31 жовтня усі охочі учні міських шкіл можуть подавати заявки за поклаканням https://forms.gle/YSTMgeCbkggiHXLn8 або, просканувавши QR-код нижче.

Додам, що фіналісти, як і минулого року, зможуть постажуватися день на посаді міського голови, а також ознайомитися з іноземним досвідом.

Тож, заповнюйте Google-форму!

Допис від https://www.facebook.com/anchubina

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!