Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Міжнародний день рідної мови у нашій школі

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші пращури. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні та вчителі нашої школи.

Варламова Наталія Анатоліївна з учнями 8-Б, 11-А та 9-В класів НВК #34 взяли активну участь у різноманітних заходах, які були проведені під час уроку української мови:

Бойко Світлана Володимирівна провела заходи з своїми учнями на уроках української мови:

Таран Ростислав Валерійович також долучився до Міжнародного дня рідної мови зі своїми учнями:

Романчук Леся Анатоліївна зі своїми учнями в День рідної мови провели різноманітні заходи:

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!