День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. В нашому закладі було проведено велику кількість заходів, було здійснено перегляд відеофільмів на тему голодомору.  Під керівництвом Мікульчиної О.В. учні 2-А класу виготовили квітку-незабудку і запалили свічку в память трагічним подіям 1932-1933 років.

Санжарівська О.О. із учнями 8-Б класу провела також захід, де учні  ознайомилися з страшними листками історії України, тобто голодом 1932-1933 років

Вчитель Верба К.І. разом з учнями 9-А, 9-Б та 8-Б класами провела акцію “Запали свічку пам’яті”  присвячену 85-й річниці Голодомору. Учні поділилися спогадами своїх рідних, які були свідками Голодомору, прочитали вірші про ті страшні роки, переглянули невеличний фільм про Голодомор, запалили свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання память жертв Голодомору 1932-1933 років.