Фантастичний результат та запекла боротьба!
Учні Черкаського НВК №34 гідно представили місто на ІV (обласному) етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу серед 5-9 класів. У безкомпромісній боротьбі проти найсильніших команд Черкащини наші юні спортсмени вибороли почесне ІІ місце!
Наші хлопці продемонстрували справжній командний дух, залізну волю та довели, що грати «пліч-о-пліч» — це шлях до успіху.
Вітаємо гравців, тренерів та вчителів із цим високим досягненням! Пишаємося вами та бажаємо нових перемог!







