Наші хлопці зробили це! У напруженій боротьбі під час ІІІ (міського) етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футболу збірна нашої школи виборола почесне І місце серед учнів 5-9 класів!
Це була гра характерів, шаленої підтримки та справжньої командної роботи. Пишаємося кожним гравцем, який виклався на повну заради спільної перемоги. Ви — наша гордість!
Дякуємо тренерам та вболівальникам! Попереду — IV етап. Рухаємося тільки вперед!







