Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Актуально про кібербулінг

До Дня безпечного інтернету  актуально поговорити про кібербулнг.  Що таке кібербулінг? Що робити, якщо це сталося? Читайте на “Сторінці соціального педагога”, обравши її у Меню сайту. 

А ще з означеної темиможна переглянути освітній серіал про кібербулінг для підлітків за участі Анни Трінчер та Насті Каменських. Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу. Ознайомитися з матеріалами курсу можна за посиланням:

1. https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyberbullying%C2%A0  або

2. https://www.unicef.org/ukraine/about-cyberbullying-for-teenagers?fbclid=IwAR2Sg9pqxCY6hkEpfk-biRDAHfaLNxBv68E98_PjFT7yUajI7akG5s0ICnY

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!