Педагогічний колектив


Вчителі початкових класів

Чабан Людмила Павлівна

учитель вищої категорії, учитель-методист,  «Відмінник народної освіти»,  заступник директора НВК

Безкоровайна Валентина Михайлівна

Учитель початкових класів вищої категорії, “старший учитель”.

Дейнега Валентина Іванівна

Учитель початкових класів вищої категорії, вчитель – методист

 

Дерев’янко Ольга Анатолівна

учитель початкових класів вищої категорії, «старший учитель»,

голова МО вчителів початкових класів

 

Мікульчіна Оксана Василівна

учитель початкових класів вищої категорії, учитель-методист

 

Пугач Валентина Дмитрівна

учитель початкових класів вищої категорії, «старший учитель»

 

Чмут Лариса Іванівна

учитель початкових класів вищої категорії, «старший учитель»

 

Овчаренко Анжела Вікторівна 

учитель початкових класів

Гахова Аліна Олександрівна

учитель початкових класів ІІ категорії

Ляшко Юлія Миколаївна

учитель початкових класів

 

Лут Оксана Миколаївна

учитель початкових класів першої категорії

Нестеренко Любов Анатолівна

учитель початкових класів вищої категорії, старший учитель

Церковна Олена Олександрівна

учитель початкових класів та англійської мови в початкових класах.

Практичний психолог.

 


Вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури

 

Назаренко Юлія Вікторівна

учитель зарубіжної літератури вищої категорії,  «старший учитель», заступник директора НВК

 

Дорош Леся Миколаївна

учитель української мови та літератури і народознавства, учитель-методист, лауреат премії Народного Учителя О.А.Захаренка

 

Бойко Світлана Володимирівна

учитель української мови, української та зарубіжної літератури вищої категорії, голова МО вчителів філологів

 

 

Романчук Леся Анатолівна

учитель української мови та літератури першої категорії

Ільченко Ірина Борисівна

учитель зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії, старший вчитель


Вчителі історії

 

Верба Катерина Іванівна

учитель історії та правознавства, вчитель вищої категорії, старший вчитель

 Лазарева Ірина Сергіївна

вчитель історії та правознавства


Вчителі фізики, математики та інформатики

 

Свояк Марія Іванівна

учитель фізики вищої категорії,  учитель-методист

 

Дейнега Віталій Михайлович

учитель математики вищої категорії,  учитель-методист,  директор НВК № 34

Кара Ірина Юріївна

учитель фізики, математики та основ інформатики

Гуленко Наталія Євгенівна

учитель математики та інформатики вищої категорії, старший учитель

 

Кавун Тетяна Анатолівна

учитель математики вищої категорії

Сіренко Оксана Сергіївна

учитель фізики і математики вищої категорії, старший вчитель

Осіян Олена Володимирівна

вчитель інформатики та математики


Вчителі хімії

 

Артюшенко Леся Іванівна

учитель хімії ІІ категорії


Вчителі географії та економіки

 

Дядюшенко Світлана Петрівна

учитель географії вищої категорії, учитель-методист


Вчителі біології

 

Санжарівська Ольга Олексіївна

учитель біології вищої категорії

Біленко Тетяна Дмитрівна

вчитель природознавства


 

Вчителі іноземних мов

 

Корнієнко Вікторія Юріївна

учитель іноземної мови вищої категорії, учитель-методист

 

Голенкова Марина Олексіївна

учитель іноземної мови І категорії

 

 

Кіляновська Олександра Георгіївна

учитель англійської мови вищої категорії, старший вчитель

 

 

Томенко Лариса Михайлівна

вчитель англійської мови першої категорії

 

Шапошнікова Дар’я Сергіївна

вчитель німецької мови

Громова Тетяна Віталівна

учитель англійської та німецької мови вищої категорії


Вчителі музики, образотворчого мистецтва та основ здоров’я

 

Мусієнко Ірина Олексіївна

учитель образотворчого мистецтва

 

Станько Галина Петрівна

учитель музичного мистецтва


Вчителі фізичної культури та Захисту Вітчизни

 

Коновець Володимир Васильович

учитель фізичної культури вищої категорії, «старший учитель»,  майстер спорту СРСР Міжнародного класу з легкої атлетики, суддя Національної категорії

 

Скорина Олег Васильович

учитель фізичного виховання вищої категорії, учитель-методист,  майстер спорту (гребля на каное), неодноразовий чемпіон, призер чемпіонатів України, СРСР

 

 

Буркацький Ігор Анатолійович

учитель фізичної культури

 

 

Гончар Владислав Вадимович

учитель фізичної культури, спеціаліст

 

Гуляш Вадим Олегович

учитель фізичної культури

 

Тур Анатолій Олександрович

вчитель Захисту Вітчизни вищої категорії, старший учитель


Вчителі трудового навчання

 

Кириченко Наталія Василівна

учитель  обслуговуючої праці вищої категорії

Вітько Петро Миколайович

учитель технічної праці вищої категорії

 


Психолог, соціальний педагог та педагог – організатор

 

Битько Юлія Анатолівна

практичний психолог, спеціаліст вищої категорії

 

Боровик Наталія Василівна

педагог-організатор

 

Бойко Олена Миколаївна

соціальний педагог, практичний психолог у соціально-педагогічній сфері